English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

جشنواره رضوی، انگیزه ای برای تولید آثار با مفاهیم سعادت بخش زندگی انسان است

جشنواره رضوی، انگیزه ای برای تولید آثار با مفاهیم سعادت بخش زندگی انسان است
داور جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی گفت: جشنواره فیلم رضوی با پرداختن مضامین دینی، انگیزه ای برای تولید فیلم های تاثیرگذار با مفاهیم دینی و مفاهیم سعادت بخش زندگی انسان است.

داور سیزدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی در حاشیه مراسم اختتامیه این جشنواره با اشاره به اینکه آثاری که به مرحله ی داوری راه یافته اند، از نظر کیفی آثار قابل قبولی است افزود: بسیاری از فیلم های مستند و داستانی، جذاب، تاثیر گذار و از لحاظ فرم و محتوا قابل قبول بود.

احمد پهلوانیان با بیان اینکه در دنیا، جشنواره هایی با محوریت دینی و انسانی فراوان است و شرکت کننده های زیادی دارد اظهار داشت: این نوع جشنواره ها برای تولید آثاری با مضامین دینی موج آفرینی می کند و باعث می شود هنرمندان در خصوص موضوع فکر کنند و در خلق آثار از آنها بهره بگیرند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد برگزاری جشنواره فیلم رضوی را انگیزه ای برای تولید آثار تاثیرگذار با مفاهیم دینی و مفاهیم سعادت بخش زندگی انسان دانست و گفت: پرداخت به این مفاهیم نباید صرف این باشد که تاریخ دینی به ذهن مان برسد، بلکه باید به مفاهیم دینی بپردازیم.

پهلوانیان همچنین از برگزارکنندگان جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی در یزد قدردانی کرد و گفت: برگزاری این جشنواره در شهری همچون یزد که همه عاشق و دلداده علی بن موسی الرضا(ع) هستند می تواند به ساخت فیلم هایی باکیفیت توسط هنرمندان یزدی کمک کند تا در جشنواره های مختلف هم خوش بدرخشند.

۲ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.