English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

برگزاری جشنواره فیلم رضوی در دیده شدن آثار فیلم سازان جوان بسیار موثر است

برگزاری جشنواره فیلم رضوی در دیده شدن آثار فیلم سازان جوان بسیار موثر است
داور جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی با اشاره به بالارفتن سطح فیلم های کوتاه هنرمندان کشور گفت: برگزاری جشنواره رضوی به فیلم سازان جوان کمک می کند تا آثارشان بهتر دیده شود.
داور سیزدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی در حاشیه مراسم اختتامیه این جشنواره با اشاره به تماشای بیش از 70 فیلم راه یافته به مرحله داوری، افزود: مجموعه کارها نشان از تغییرات کیفی در تولیدات فیلم کوتاه دارد، تقریباً همه فیلم ها ، دارای مزیت ها و بخش هایی بودند که از تلاش، توانایی و استعداد فیلم سازان آنها خبر می دهد.
 
وی با بیان اینکه فیلم های مستند و داستانی خوبی با ایده و ساختار مناسب به بخش نهایی راه یافته بودند، گفت: این فیلم ها با رفع ایراد ها و جهش کوچک می تواند به یک اثر بسیار خوب تبدیل شود و در جشنواره های بزرگ ملی و بین المللی بدرخشد.
 
مدیرکل دفتر توسعه فناوری‌های سینمایی و سمعی و بصری اظهار داشت: بدون شک ایده هایی در محیط زندگی هنرمندان و فیلمسازان شهرستانی وجود دارد که می‌تواند برای مخاطبان از نظر موضوعات منطقه ای و جغرافیایی جذاب باشد و سطح کیفی جشنواره را بالا ببرد.
 
محمدحسین فرج با اشاره به اینکه هر جشنواره سیاستها و نگرش های خود را بسط و گسترش می دهد افزود: جشنواره هایی همانند جشنواره فیلم رضوی با نگرش های دینی و مذهبی، از گسترش فضای ساخت فیلم در فیلم سازان جوان، بیشتر از جایزه دادن به یک فیلم دینی و مذهبی درکوتاه مدت منفعت خواهند برد چراکه در فضای گسترده تر تولید امکان ساخت ایده های دینی و بروز نگرش های مذهبی رشد بطنی خواهند داشت.
 
داور سیزدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی همچنین خطاب به فیلم سازان جوان گفت: سینما، گستره لایتناهی است که هیچگاه افق آموختن در آن محو نمی شود، از هم بیاموزیم و در کنار هم این گستره را گسترده تر کنیم.
۱ آذر ۱۳۹۷ ۲۱:۱۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.