English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

همایش منطقه‌ای «مشاهیر قرآنی استان یزد» برگزار می‌شود

همایش منطقه‌ای «مشاهیر قرآنی استان یزد» برگزار می‌شود
سیدمصطفی موسوی، رییس دانشکده علوم قرآنی میبد اظهار کرد: همایش منطقه ای مشاهیر قرآنی استان یزد به میزبانی این دانشکده برگزار می شود.
وی ادامه داد: این همایش روز دوشنبه ۲۷ آذرماه از ساعت ۸:۳۰ صبح در سالن اجتماعات دانشکده علوم قرآنی میبد برگزار خواهد شد.
موسوی افزود: بیش از یک سال است که فعالیت های این همایش در معاونت پژوهشی و آموزشی دانشکده آغاز و مقدمات این همایش فراهم شد.
ارسال ۱۰۰ مقاله به دبیرخانه همایش
وی گفت: تاکنون ۱۰۰ مقاله به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که از این تعداد ۵۲ مقاله جهت چاپ در مجموعه مقالات پذیرفته شده و همچنین ۵ مقاله برای ارائه در همایش انتخاب و قرائت خواهد شد.
موسوی افزود: این همایش با هدف معرفی چهره های شاخص و دارای اثر استان یزد در زمینه علوم قرآنی برگزار خواهد شد و همچنین گرامیداشت یاد کسانی که در زمینه ترویج فرهنگ قرآنی در استان به نوعی تاثیرگذار هستند. 
وی تصریح کرد: همچنین تلاش شده نمایشگاهی از آثار این عزیزان در کنار همایش برپا شود و امیدواریم قدم کوچکی در تجلیل و بزرگداشت این خادمان گمنام و صاحب اثر و پرتلاش قرآنی برداریم.
رییس دانشکده علوم قرآنی میبد گفت: این همایش با حضور مسئولان استان و شهرستان میبد برگزار و سیدمحمود طیب حسینی از مشاهیر قرآنی استان سخنران ویژه این مراسم هستند.
برگزاری همایش مشاهیر قرآنی استان یزد در ۴ محور 
حجت‌الاسلام محمدمهدی خواجه پور، دبیر همایش منطقه ای مشاهیر قرآنی استان یزد نیز در این نشست گفت: این همایش در راستای مهجوریت زدایی از قرآن کرذیم و چهره های قرآنی برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: این همایش در چهار محور آشنایی با شرح حال مشاهیر قرآنی یزد، آشنایی با نقطه نظرات تفسیری مشاهیر قرآنی یزد، نقد و بررسی دیدگاه های مشاهیر قرآنی یزد، نگاهی به تجلی قرآن در آثار شاعران و ادیبان یزد برگزار می‌شود.
دبیر همایش منطقه ای مشاهیر قرآنی استان یزد تصریح کرد: در صورت حمایت، مجموعه مقالات این همایش نیز به چاپ خواهد رسید.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.